Tahmini okuma süresi: 1 dakika

 

Senenin son günlerinde ardı ardına gelen sevdiğimiz, bildiğimiz, müzikleriyle büyüdüğümüz o eşsiz sanatçıların aramızdan ayrılma haberleri hepimizi üzdü ve bizleri bir süreliğine de olsa mizikleriyle eski günlerimize götürdü.

Biz de sizler için aramızdan ayrılma haberlerinin bir kısmı hepimizin duyduğu, bir kısmı ise doğru dürüst medyada bile yer almamış, ancak çok yakından bildiğimiz bu sanatçıların anısına bir derleme yaptık.

Umarız keyifli bir zaman yolculuğuna çıkarsınız.

 

Facebooktwitterpinterest

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.